Spolek Aspire je samosprávným, dobrovolným a nezávislým, sdružující členy, jejichž společným zájmem je péče o rozvoj občanské společnosti v obci Dobrochov a okolí, který byl založen koncem roku 2013. Hlavním účelem spolku je rozvoj aktivního využití volného času občanů v obci Dobrochov a okolí, ochrany životního prostředí, přírody a krajiny. Za tímto účelem spolek usiluje zejména o podporu kulturně - společenského života občanů v obci, rozvoj sportovních a pohybových aktivit v obci pro všechny věkové skupiny, rozvoj mimoškolních aktivit dětí a mládeže, vytváření vzdělávacích a výchovných aktivit a programů pro všechny věkové skupiny. Spolek je právnickou osobou vystupující v právních vztazích svým jménem.

— VYTÁHNĚTE KOLO NA PROJÍŽĎKU DO PŘÍRODY —

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima.

Quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam